Elektronik Ticaret Çözümleri

Genel Özellikleri

Ürün Kutusu

Yönetim ve Raporlama Modülü

TetaStore kampanya yönetim modülü size müşterilerinizi ve ürünlerinizi dilediğiniz şekilde gruplamaya, bu gruplara dilediğiniz indirimi veya promosyonu uygulama imkanı sağlıyor. Aynı yapı mailing arayüzünde de kullanılarak müşterilere yapılacak duyuruların da buna paralel olması sağlanıyor.

Müşteri Yönetimi

Her firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenen müşteri özelliklerini kullanarak tüm müşterilerinizin gerek satış gerek demografik bilgilerini harmanlayarak ter türlü analizi yapmanıza imkan sağlar.

Müşteri Segmentasyonu

Mevcut müşteri portföyünüzdeki tüm müşterilerden bazılarını kişisel olarak tanıyor; onların ne alacağını veya almayacağınız biliyorsunuz. Bunun sistematik hale getirilmesi için sunduğumuz segmentasyon altyapısı farklı müşterileri çok sayıda özelliklerine bağlı olarak farklı gruplarda toplamanıza imkan vermektedir.

Stok Yönetimi

Stok takibi ve Parti numarası takibi yapabilir; parti takibini sadece belirli ürünler için aktif diğerleri için pasif olarak tanımlayabilirsiniz. Miadı dolacak ürünlerin raporlamasını alabilir; gerekiyorsa, bu ürünlere özel indirimler yaparak, süresi dolmadan ihtiyacı olan müşterilerinizin ucuz fiyata temin etmelerine fırsat verebilirsiniz.

Ürün İşaretleri

Her ürün için tanımlanabilecek genel özellikler belirleyebilir, bunlara göre ürün arama, kampanya uygulama gibi işlemler yapabilirsiniz. Örneğin, araç kiralama sitelerinde, araçların özelliklerini gösterek, klimalı / klimasız, otomatik / Düz Vites, 2/4 Kapı gibi seçenekler bu sayede tanımlanabilmektedir.

Müşteri - Kampanya - Yönetimi

TetaStore kampanya yönetim modülü size müşterilerinizi ve ürünlerinizi dilediğiniz şekilde gruplamaya, bu gruplara dilediğiniz indirimi veya promosyonu uygulama imkanı sağlıyor. Aynı yapı mailing arayüzünde de kullanılarak müşterilere yapılacak duyuruların da buna paralel olması sağlanıyor.

Yönetim ve Raporlama Modülü

Tüm sistem özelliklerini kontrol edebilmenize olanak sağlayan ve çok sayıda raporlama imkanını sağlayan arayüz günlük kullanımınızda yanı başınızda olacak. Çoklu dil desteği ve Visual Studio .NET ile yeniden yazımakta olan versiyon yakında müşterilerimize sunulacak.

Kişiselleştirilmiş Ürünler

Dilediğiniz ürünler için ürün bazında kişiselleştirme seçenekleri tanımlayabilir; her ürün için örneğin üzerine yazılacak isim veya doğum tarihi gibi bir bilgiyi müşterinin belirlemesine olanak sağlayabilirsiniz.

Haberler

shop.lacoste-tr.com Geliyor... Eren Holding occasion'dan sonra Lacoste için de Teta yazılım ile çalışmaya karar verdi.
www.aktivitemvar.com İlaç sektörüne yeni bir nefes... İlaç sektöründe tanıtım faaliyetlerinin modernizasyonunu amaçlayan firma canlı kullanıma başladı.
www.occasion.com.tr Açıldı... Eren Holding şirketleri bünyesinde yer alan Occasion mağazaları internet çözümü sağlayıcısı olarak Teta yazılımı tercih etti.
Çek koçanı uygulaması çok tutuldu. Teta yazılım tarafından geliştirilen çek koçanı uygulaması gerek müşteri sadakatini artırması bakımında gerekse, sürekli müşterilere sağlanabilen avantajlar sayesinde çok tercih edilecek gibi görünüyor.

Yaz başında Yvesrocher tarafından yapılan 20 sayfalık koçan uygulamasından, sonra yılsonuna kadar geçerli olacak e-bebek'in 109 sayfalık koçanı bunun en belirgin örneği...