Mağazacılık Çözümü

TetaStore Özellikleri

Ürün Kutusu

Müşteri Yönetimi

Her firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenen müşteri özelliklerini kullanarak tüm müşterilerinizin gerek satış gerek demografik bilgilerini harmanlayarak ter türlü analizi yapmanıza imkan sağlar.

Müşteri Segmentasyonu

Mevcut müşteri portföyünüzdeki tüm müşterilerden bazılarını kişisel olarak tanıyor; onların ne alacağını veya almayacağınız biliyorsunuz. Bunun sistematik hale getirilmesi için sunduğumuz segmentasyon altyapısı farklı müşterileri çok sayıda özelliklerine bağlı olarak farklı gruplarda toplamanıza imkan vermektedir.

Stok Yönetimi

Stok takibi ve Parti numarası takibi yapabilir; parti takibini sadece belirli ürünler için aktif diğerleri için pasif olarak tanımlayabilirsiniz. Miadı dolacak ürünlerin raporlamasını alabilir; gerekiyorsa, bu ürünlere özel indirimler yaparak, süresi dolmadan ihtiyacı olan müşterilerinizin ucuz fiyata temin etmelerine fırsat verebilirsiniz.

Müşteri - Kampanya - Yönetimi

TetaStore kampanya yönetim modülü size müşterilerinizi ve ürünlerinizi dilediğiniz şekilde gruplamaya, bu gruplara dilediğiniz indirimi veya promosyonu uygulama imkanı sağlıyor. Aynı yapı mailing arayüzünde de kullanılarak müşterilere yapılacak duyuruların da buna paralel olması sağlanıyor.

Yönetim ve Raporlama Modülü

Tüm sistem özelliklerini kontrol edebilmenize olanak sağlayan ve çok sayıda raporlama imkanını sağlayan arayüz günlük kullanımınızda yanı başınızda olacak. Çoklu dil desteği ve Visual Studio .NET ile yeniden yazımakta olan versiyon yakında müşterilerimize sunulacak.

Haberler

www.occasion.com.tr Geliyor... Eren Holding şirketleri bünyesinde yer alan Occasion mağazaları internet çözümü sağlayıcısı olarak Teta yazılımı tercih etti.
Tekstilde Yenilik Usta Teknoloji ile birlikte geliştirilen RFTT Radio Frequency Textile Tracking canlı kullanılmaya başladı. 14 otel tarafından kullanılan sistemin yılbaşından sonra yaygınlaşması bekleniyor.
Çek koçanı uygulaması çok tutuldu. Teta yazılım tarafından geliştirilen çek koçanı uygulaması gerek müşteri sadakatini artırması bakımında gerekse, sürekli müşterilere sağlanabilen avantajlar sayesinde çok tercih edilecek gibi görünüyor.

Yaz başında Yvesrocher tarafından yapılan 20 sayfalık koçan uygulamasından, sonra yılsonuna kadar geçerli olacak e-bebek'in 109 sayfalık koçanı bunun en belirgin örneği...
Teta - e-Bebek işbirliği büyümeye devam ediyor. Mağazacılık alanında Türkiye çapında yaygınlaşmaya devam eden e-bebek dördüncü mağazasını Bursa'da açtı.